gal12

 

MENU

MENU

 
 
gal12
  WSTĘP  

   

    Urodziłem się w 1966 roku. Od lat interesuję się wszelakimi dziedzinami sztuki         i działaniami artystycznymi. Nigdy nie brałem pod uwagę faktu, że będę kiedykolwiek dokonywał prezentacji moich  przedsięwzięć, dlatego część z nich jest mi chwilowo niedostępna, lecz wciąż staram się je odnaleźć właśnie na potrzeby tegoż portfolio. Sporo projektów straciłem również po awarii komputera – złośliwość rzeczy martwych.

    Być może w niedalekiej przyszłości wzbogacę tę stronę o inne moje prace mające     z grafiką raczej mało wspólnego. Bowiem projektowanie grafiki nie jest moim zasadniczym działaniem. Jest raczej jedną z wielu dziedzin, jakie mnie pochłaniają i w których się realizuję. Po wieloletnich przygodach z fotografią, muzyką, malarstwem, linorytem, rzeźbą, a także wyrobem instrumentów muzycznych oraz pisaniem, ostatnio zająłem się również tworzeniem stron internetowych, np takich jak ta, którą właśnie oglądasz. Nie jest mi również obca  grafika komputerowa, zarówno  użytkowa jak i o charakterze artystycznym. Tej drugiej niestety nie będziesz miał okazji, drogi czytelniku,  na razie obejrzeć na tej stronie. Wszystko bowiem wymaga czasu.

    Aktualnie skoncentrowany jestem na pisaniu zarówno poezji jak i prozy dla dzieci

 i dorosłych, a także tekstów piosenek. Jeśli zaś chodzi o twórczość literacką, to w dziedzinie tej przedkładam ponad resztę poezję dla dzieci.

   Jak nietrudno się domyśleć, znajdziesz w tym portfolio zarówno książki mojego autorstwa, jak również własne projekty okładek do nich. W dziale Internet namawiam  Cię do kliknięcia w banner mojej strony z twórczością dla dzieci, gdzie będziesz mieć okazję sprawdzenia, co ciekawego mam do zaoferowania dzieciom. :)

    Jeśli po lekturze tejże strony chciałbyś nawiązać współpracę lub oczekujesz pomysłu bądź rady związanej w jakikolwiek sposób z wszelako rozumianą sztuką, wystarczy jeśli w menu wybierzesz kontakt i skreślisz kilka słów do mnie. Na pewno odpowiem.

 
gal12
  statystyka
 Copyright  © 2009 by TW

Jesteś 448 gościem na mojej stronie.